4 نکته طراحی حمام

با رعایت 4 نکته ساده، طراحی حمام خود را عالی کنید

حمام بیشتر از یک فضایی است که هر روز از آن بازدید می کنید. مکانی برای آرامش و استراحت است که می توانید پس از یک روز کاری طولانی وارد آن شوید و در نهایت احساس کنید که در خانه هستید. طراحی یک حمام خوب که نه تنها کاربردهای مفیدی دارد، بلکه باعث می شود احساس راحتی و آرامش داشته باشید، مزایای زیادی هم دارد. دنبال عملی بودن و همچنین طرح سبک بروید.

طراحی حمام

بازسازی حمام

طراحی دکوراسیون داخلی حمام

تعمیرات و بازسازی حمام

دکوراسیون سرویس بهداشتی

طراحی و دکوراسیون حمام و دستشویی

بازسازی و طراحی حمام و دستشویی

4 نکته مهم در طراحی حمام

برای اینکه از حمام خود نهایت استفاده را ببرید، باید مطمئن شوید که دارای ویژگی های مناسب است. در حالی که این اغلب اوقات یک سوال سلیقه ای است، باید پس از بررسی دقیق اینکه چه چیزی بهترین کار را انجام می دهد و چه چیزی شما را خوشحال می کند، ایجاد شود. شما نه تنها ظاهری دلپذیر و شیک می خواهید، بلکه خدمات تمیز کردن آسان در صورت نیاز و استفاده های کاربردی راحت را نیز می خواهید. در اینجا 4 نکته کلیدی در طراحی حمام وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

1) وان:

هیچ چیز مانند یک حمام آرامش بخش بعد از یک روز طولانی و خسته کننده نیست. حمام شما می تواند به یک مکان عجیب و غریب با وان حمام مناسب تبدیل شود. قبل از انتخاب مدل، باید فضای حمام و اندازه وان را در نظر بگیرید. قطعا شما نمیخواهید یک وان بزرگ کل فضای حمام را در بر بگیرد!

متأسفانه، اگر یک حمام کوچک دارید، شاید بهتر است ایده وان را کنار بگذارید. همچنین می توانید یک وان کوچک را در نظر بگیرید، که فرصت های خدمات تمیز کردن آسان را ارائه می دهد و همچنان می تواند به عنوان یک مکان راحت در حمام شما باشد.

 

استفاده از وان در حمام
وان در دکوراسیون حمام

استفاده از وان در حمام

 

دیدن آگهی های مربوطه:

بازسازی ساختمان

شیر آلات بهداشتی

پیمانکار تاسیسات

 

2) دوش:

این مطمئناً یکی از محبوب ترین راه حل ها برای هر حمام است، زیرا نصب آن آسان است و مهمتر از آن، جا دادن در هر فضایی از حمام آسان است. اگر حمامی با دیوارهای شیب دار دارید، برای دوش ها مشکلی نیست، زیرا مدل های خاصی وجود دارند که حتی در چنین شرایط غیرعادی به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید یک منطقه بسته با درب (کابین جمام) داشته باشید یا خیر، که معمولاً همان چیزی است که بیشتر مردم دنبال آن هستند. به خاطر داشته باشید که این مقداری از فضا را اشغال می کند و همچنین نیاز به تمیز کردن بیشتر دارد.

دوش در حمام

 

3) کابین روشویی:

کابین روشویی در حمام بسیار مهم و اساساً نقطه کانونی حمام است. به سراغ مدلی بروید که فضای کافی برای ذخیره سازی داشته باشد، زیرا ممکن است این تنها مبلمانی باشد که در آنجا قرار می دهید. وقتی شروع به چیدمان وسایل نظافتی و وسایل دوش خود در داخل می کنید، از فضایی که دارید سپاسگزار خواهید بود. اگر حمام به اندازه کافی بزرگ است، روشویی دو دو کابینه گزینه بهتری خواهد بود.

کابین روشویی حمام

کابینت حمام

4) آینه:

یکی دیگر از عناصر ضروری حمام. معمولاً آینه با روشویی حمام هم‌افزایی می‌کند، و با هم هماهنگ می‌شوند، اما اگر اینطور نیست، باید دستورالعمل‌های خاصی را در نظر بگیرید: اندازه آینه باید با اندازه روشویی مطابقت داشته باشد. به دقت در نظر بگیرید که آیا آینه شما دارای قاب خواهد بود یا خیر. چه اجزایی برای نصب استفاده خواهند شد، زیرا برخی از عناصر ممکن است قابل مشاهده باشند و نیاز به تمیز کردن داشته باشند.

آینه در دکوراسیون حمام

 

مطمئناً برای انتخاب طرح مناسب برای حمام خود کمی زمان بگذارید. تنها با انجام این کار می توانید فضایی از خانه خود را طراحی کنید که واقعاً راحت و زیبا باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *