طراحی کردن دکوراسیون منزل و خانه

طراحی کردن دکوراسیون منزل

طراحی کردن دکوراسیون منزل اگر به خوبی انجام شود، فضا را زیبا، کاربردی و با نشاط می‌کند. دکوراسیون شامل مبلمان، فرش، لوسترها و چراغ‌ها، پرده‌ها، لوازم تزئینی و … است که باید از لحاظ رنگ و طراحی و چیدمان با هم هماهنگ باشند. دکوراسیون هر مکانی مخصوص به خود است و باید متناسب با کاربرد آن مکان باشد. برای مثال طراحی کردن دکوراسیون پذیرایی منزل با اتاق خواب و آشپزخانه تفاوت دارد. دکوراسیون محل کار و … نیز متفاوت از منزل طراحی می‌گردند. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی کردن دکوراسیون تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

طراحی کردن دکوراسیون منزل

مبلمان پذیرایی منزل باید متناسب با فرش، کاغذ دیواری و فضای خانه انتخاب شود. مبلمان انواع کلاسیک، سلطنتی، کاناپه و … دارد که بسته به کاربرد مبلمان باید آن را انتخاب کنید‌. کاناپه و مدل کلاسیک برای استفاده روزمره مناسب هستند و مبلمان سلطنتی و مجلسی برای مهمان کاربرد دارند. می‌توانید فضای خانه را به دو بخش راحتی و مجلسی تقسیم نمایید و طراحی این دو قسمت را جداگانه انجام دهید.

در قسمت مجلسی، میز ناهارخوری رسمی و میزهای عسلی شیک قرار دهید‌. از تابلوهای نفیس و لوازم تزئینی زیبا مانند ساعت‌های مدرن استفاده نمایید. فرش آن قسمت را نیز باید متناسب با رنگ و طرح مبل‌ها انتخاب کنید تا بخش مجلسی خانه شما تکمیل گردد. برای طراحی دکوراسیون قسمت راحتی و روزمره، کافی است یک دست مبل راحتی با فرشی ساده و راحت انتخاب نمایید. این مبل‌ها را اطراف تلویزیون بچینید و لوازم تزئینی ساده که به شما نشاط می‌بخشند را در این قسمت به کار ببرید.

طراحی کردن دکوراسیون محل کار چگونه انجام می‌شود؟

دکوراسیون محل کار باید طوری باشد که فضایی صمیمی و در عین حال جدی برای کار ایجاد کند. پیشنهاد می‌شود که از مبلمان کلاسیک همراه با تزئینات جزئی استفاده نمایید. فضایی را فراهم کنید که همکاران شما بتوانند با حداکثر بازده آن‌جا کار کنند و در میان کار استراحت نمایند. فضای محل کار باید برای مراجعین و مشتریان نیز خوشایند باشد و به آنان خوش امد بگوید. نباید محل کار را بیش از حد شلوغ کنید زیرا تمرکز همگی را به هم می‌زند و بازده را پایین می‌آورد.

سخن آخر درباره طراحی دکوراسیون

طراحی کردن دکوراسیون منزل و محل کار خود را به بنا مارکت بسپارید. ما با تیمی از طراحان خلاق به سراغ شما می‌آییم و به ایده‌‌هایتان گوش می‌کنیم. سپس به شما مشاوره می‌دهیم و شما را در جهت خرید و چیدن وسایل راهنمایی می‌کنیم‌. به یاد داشته باشید که تنها با یک طراحی مناسب می‌توان حداکثر استفاده فضا را داشت و به فضایی زیبا و ایده‌آل دست یافت.

چیدمان باید طوری باشد که فضای زیادی را نگیرد یا اینکه فضای خالی بیش از حد به چشم نیاید. دکوراسیون باید متعادل باشد و فضایی آرامش بخش را برای شما فراهم نماید. پس وقت را تلف نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را در طراحی دکوراسیون راهنمایی کنیم‌ و سوالات شما را درباره قیمت و شرایط طراحی پاسخ دهیم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *