زرد رنگ مد نقاشی ساختمان

رنگ های مد روز دیوار: اتاق نشیمن خود را زرد رنگ کنید

زرد رنگی است که در طراحی داخلی عالی عمل می کند. این رنگ زرد اتاق ها را روشن می کند و آنها را احیا می کند و فضای شادی را در داخل ایجاد می کند. کاملا با عناصر سنگی تزئینی هماهنگ است. با ماندن در اتاق های زرد، احساس بهتری داریم، میل جنسی ما بهبود می یابد، انرژی و شادی بیشتری در زندگی پیدا می کنیم.

شما می توانید هزینه های نقاشی آپارتمان (حتی به رنگ زرد!) و همچنین برآورد سایر کارهای حین بازسازی آپارتمان را در فهرست پیمانکاران نقاشی ساختمان سایت و اپلیکیشن بنا مارکت بدست آورید.

زرد همه جا !

رنگ زرد

پشتیبانی بهتر در فضای داخلی به همین دلیل است که رنگ زرد در خانه های ما بیشتر روی لوازمی مانند پرده، روتختی، رومیزی و مبلمان ظاهر می شود. با این حال، ما به ندرت تصمیم می گیریم کل آپارتمان را در سایه های مختلف زرد، رنگ کنیم. سپس یک پس زمینه استاندارد برای عناصر زرد در سایه های سفید، سبز، آبی، آبی سرمه ای یا خاکستری انتخاب می کنیم. زرد به طرز جالبی با این رنگ ها هماهنگی دارد، اما چنین ترتیباتی به سادگی استاندارد و ایمن هستند.

طراحان دکوراسیون داخلی ما را تشویق می کنند که کمی دیوانه باشیم و پیشنهاد می کنند که رنگ زرد دارای تعداد زیادی سایه است. اگر آنها را هوشمندانه با هم ترکیب کنیم، هرگز به اثر “همپوشانی” نخواهیم رسید. بنابراین، مطابق با آخرین روند مد در طراحی، از اینکه اتاق خود را “درهم” کنید نترسید! ما شجاع هستیم و از مفاهیم زرد و زرد ابایی نداریم.

رنگ های مد روز – قیمت های جذاب!
چرا دقیقا زرد؟

به خصوص در اتاق های نشیمن رنگ زرد نور، هماهنگی و فضای تابستانی آفتابی را به فضای داخلی می آورد. این رنگ تفکر مثبت را تشویق می کند و حتی بزرگترین غم را خوش بین می کند. پس چرا باید آن را دور کنیم؟ ما می توانیم رنگ زرد را در اتاق نشیمن با رنگ های نارنجی و اکسسوری های شیشه ای ترکیب کنیم تا فضای داخلی پر نور، آفتابی و مدرن ایجاد کنیم. و این همان چیزی است که هست!

رنگ مد برای نقاشی

زرد با رنگ های کل پالت رنگ خوب به نظر می رسد. ترکیب های بسیار زیبایی با رنگ سفید ایجاد خواهد کرد. رنگ سفید خنثی و روشن به طور کامل شخصیت غالب رنگ زرد را از بین می برد. بنابراین، با قرار دادن یک مبل سفید در پس زمینه یک دیوار زرد موزی، می توانیم فضای داخلی را به دست آوریم که همه دوستانمان به ما حسادت می کنند. چنین اتاق نشیمن شیک و روشن خواهد بود، زندگی را به طور مثبت تحریک می کند و در عین حال آرام و آرامش بخش خواهد بود. ایده آل برای شارژ مجدد “باتری ها” پس از یک روز کامل کار.

زرد برای کنتراست

رنگ های مکمل، اما متضاد. هر دو سیاه و قهوه ای تیره عالی به نظر می رسند – زرد در هر دو ترکیب رنگ عالی به نظر می رسد! ترکیب رنگ های مبتنی بر کنتراست همیشه طرفداران زیادی پیدا می کند. سپس دیوارهای زرد و آفتابی را به عنوان پس زمینه قرار می دهیم و مبلمان مشکی یا قهوه ای را در جلو قرار می دهیم. رنگ های تیره هماهنگی و تعادل را به فضای داخلی می آورند و همچنین غلبه زرد را سرکوب می کنند. خود مبلمان در حضور یک رنگ آفتابی می درخشد.

اما با بازگشت به ترکیب های زرد و زرد، ارزش تمرکز بر سایه های مختلف این رنگ زیبا در فضای داخلی و همچنین آزمایش بافت اشیاء را دارد تا در اتاق نشیمن ما خیلی یکنواخت و تک رنگ نباشد. . بنابراین، کاغذ دیواری راه راه آفتابی یا اثاثه یا لوازم داخلی راه راه ایده های طراحی خوبی هستند. به همین ترتیب، ما می‌توانیم از الگوهای دیگر بدون موانع و محدودیت‌ها استفاده کنیم: نقاط، خطوط، گل‌ها، خورشید ووو

بالاخره جنون شادی است و شادی زرد!

 

پیشنهاد مطالعه:

نکاتی برای طراحی موفق اتاق نشیمن

سالن های مدرن و زیبا 2020 + عکس

رنگ آرامش بخش اتاق خواب بزرگسالان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *