تخریب ساختمان

تخریب ساختمان: صفر تا صد

ساختمان‌های بسیار قدیمی که دیگر نمی‌توانند بازسازی شوند باید تخریب گردند. ساختمان‌های فرسوده و قدیمی امنیت کافی را ندارند و در صورت عدم تخریب و ساخت دوباره، آن مکان بی‌استفاده باقی می‌ماند. گاهی حتی ساختمان‌های نه چندان فرسوده نیز تخریب می‌شوند تا ساختمان جدیدی به جای آن‌ها ساخته شود. تخریب ساختمان به این معنا است که ساختمان با روش‌های از پیش تعیین شده و برنامه ریزی شده خراب و ویران شود. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب‌ اطلاعات بیشتر درباره ساختمان و تخریب آن تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

مراحل تخریب ساختمان چیست؟

خاکبرداری: خاکبرداری، به منظور برداشتن مواد خاکی، قلوه سنگ و … از سر راه است تا مسیر برای تخریب هموار گردد. هر گونه مواد اضافی باید از سر راه برداشته شوند تا خطرات حین تخریب کردن ساختمان کاهش یابند‌.

گودبرداری: گودبرداری، به این معنا است که حفاری در سطح پایین‌تر از ساختمان انجام شود تا مقدمات تخریب فراهم گردد. گودبرداری خطرات زیادی دارد که شامل: احتمال سقوط، نبود اکسیژن کافی، وجود گازها و مواد سمی، تداخل با تاسیسات گاز، برق، آب و … زیر زمین هستند. گودبرداری باید زیر نظر کارشناسان و با اطلاع قبلی از نقشه و ساختار آن زمین صورت بگیرد.

سپس دستگاه‌های تخریب ساختمان وارد عمل می‌شوند و با توجه به اندازه و جنس مصالح به کار رفته در ساختمان‌، زمان تخریب شدن کامل تخمین زده می‌شود. تخمین زمان تقریبی، از این جهت اهمیت دارد که به شما در برنامه ریزی کردن برای ساخت خانه جدید کمک می‌کند.

لذا از تیمی کمک بگیرید که علاوه بر منظم کار کردن، تاریخ دقیقی از اتمام تخریب به شما ارائه دهند و حتما تا آن زمان کار را به اتمام برسانند. تیمی که برنامه ریزی صحیح دارد، به شما در صرف هزینه و وقت کمک می‌کند و مانع طولانی شدن بیش از حد کار می‌گردد.

قیمت تخریب کردن ساختمان چقدر است؟

قیمت تخریب کردن، بستگی به بزرگی ساختمان(متراژ)، مصالح استفاده شده در ساختمان و نوع و شکل ساختمان دارد. قیمت می‌تواند به صورت قرار داری تعیین شود، یعنی می‌توان قیمت پروژه را از اول تعیین کرد یا اینکه به صورت روزشمار قیمت را محاسبه نمود. آنچه در تخریب کردن ساختمان اهمیت دارد، رعایت نکات ایمنی در حین انجام کار است. توجه نکردن به امنیت تخریب کردن ساختمان می‌تواند عواقب جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

سخن آخر درباره تخریب ساختمان

برای انجام خدمات تخریب کردن ساختمان به بنا مارکت مراجعه کنید. ما این خدمات را با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهیم. کافی است برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و قیمت تخریب کردن ساختمان با ما تماس بگیرید.

تیم ما با دقت کافی و با رعایت نکاتی ایمنی، تخریب کردن ساختمان را برای شما انجام می‌دهد، بدون اینکه نگران خطرات احتمالی ناشی از آن باشید. ما شما را راهنمایی می‌کنیم‌ و تخریب کردن ساختمان را با بهترین ابزار و وسایل انجام می‌دهیم. اگر ما را انتخاب کنید، پشیمان نخواهید شد زیرا تیم ما برنامه ریزی مشخصی دارد و به موقع، کار را بدون نقص تحویل شما می‌دهد.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *