تابلو نقاشی در حمام

تابلو نقاشی برای حمام، سلیقه خوب یا ترسناک؟

عکس برای حمام؟ دو نظر مخالف در مورد این ایده تزئینی وجود دارد. دو موضع آشتی ناپذیر از یک طرف، کسانی هستند که شاید در قوانین قدیمی زیبایی شناسی لنگر انداخته اند، فکر می کنند که این اتاق در خانه برای آویزان کردن تصاویر به دیوار مناسب نیست. آنها حتی جرأت می کنند بگویند که این یک حمله واقعی به سلیقه خوب است.

با این حال، دکوراتورهای زیادی وجود دارند که تابلوهای نقاشی را برای حمام انتخاب می کنند. آن‌ها همان‌هایی هستند که به این اتاق نقش برجسته‌ای در خانه می‌دهند: مکانی صمیمی که آیین نظافت روزانه در آن انجام می‌شود و چرا که نه؟ همچنین باید یک فضای دنج و زیبا وجود داشته باشد.

همچنین درست است که هر نقاشی ارزشش را ندارد. هر سرویس بهداشتی فضای متفاوتی دارد و نیاز به دکوراسیونی متناسب با ویژگی های آن دارد. بیایید با هم مرور کنیم که چه گزینه هایی برای انتخاب نقاشی برای حمام داریم و چه جنبه هایی را باید در نظر گرفت تا انتخاب درستی انجام دهیم.

تابلو نقاشی برای حمام با فرمت بزرگ

حتما شما هم دیده اید که دیوارهای حمام بزرگ هتل ها یا رستوران ها را تزئین می کنند. جلوه بصری تولید شده توسط این نقاشی های بزرگ حمام غیر قابل انکار است. اگر می‌خواهیم آن را در خانه تکثیر کنیم، بهتر است تابلو نقاشی‌ها یا عکس‌هایی از مناظر و فضاهای باز یا نقوش گیاهی دیافان و الهام‌بخش انتخاب کنیم.

در این دسته باید نقاشی‌های دیواری را بگنجانیم، شرطی خطرناک، اما اگر دلیل و مکان درست باشد، نتیجه هنری تماشایی ارائه می‌دهد.

بدیهی است که هم نقاشی دیواری و هم نقاشی بزرگ فقط در خانه هایی با حمام متوسط ​​یا بزرگ گزینه های تزئینی هستند. تلاش برای قرار دادن یک نقاشی بزرگ در یک حمام کوچک دقیقا بهترین ایده نیست.

دیوار گالری

اساساً مفهوم تزئینی همان نقاشی با سایز بزرگ است، با این تفاوت که در این حالت یک عنصر با چندین تابلوی کوچکتر جایگزین می شود. در خانه هایی با حمام متوسط ​​یا بزرگ. تلاش برای قرار دادن یک نقاشی بزرگ در یک حمام کوچک دقیقا بهترین ایده نیست.

باز هم، مخالفان نقاشی های حمام استدلال می کنند که این ایده بدی است که سعی کنید فضایی از این خانه را به اتاق موزه تبدیل کنید. اما، همه چیز به فضای موجود و انتخاب صحیح نقاشی ها بستگی دارد.

برای مثال، اشکالی ندارد که به دنبال تضاد خاصی از اشکال و مضامین بگردید (ماکوهایی با اشکال و اندازه های مختلف را مخلوط کنید، نقوش مختلف را ترکیب کنید، و غیره). یک خط ظریف وجود دارد که یک دکوراسیون اصلی و زیبا را از یک پاستی جدا می کند.

مطالعه بیشتر: دکوراسیون و تزئین خانه اجاره ای

تصاویر حمام سیاه و سفید

یکی دیگر از عناصر مهم در انتخاب نقاشی برای حمام، ترکیب رنگ است. در اینجا می توانید رنگ های شاد و پر جنب و جوش یا یک دکوراسیون تمیز و آرام را بر اساس دو رنگ انتخاب کنید: سیاه و سفید. فرمولی که هرگز از مد نمی افتد.

لازم به ذکر است که در این گزینه عکس های هنری سیاه و سفید می توانند بسیار موثرتر از نقاشی ها یا طراحی های معمولی با قاب باشند. لمسی از ظرافت برای حمام شما.

تصاویر برای “تاج” وان حمام

اگرچه ریتم فعلی زندگی ما را به تغییر وان برای سینی دوش سوق داده است، اما حقیقت این است که این عنصر همچنان یک عنصر کلیدی در حمام است، هم از نظر زیبایی شناسی و هم از نظر راحتی.

یک وان حمام با یک نقاشی زیبا یک مجموعه تزئینی پر از جذابیت ارائه می دهد. باید کل صحنه را با کف، نمک های حمام و شمع های معطر تصور کنید. یک موسیقی پس زمینه خوب و یک نقاشی زیبا برای گم شدن در پایان صحنه ای دلپذیر که همه ما دوست داریم در حمام خود از آن لذت ببریم.

 

مطالعه بیشتر: رنگ و نقاشی ساختمان

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *