نکات دکوراسیون تراس کوچک

از یک تراس کوچک بهره ببرید، ترفندهایی که شکست نمی خورند!

کسی که تراس دارد گنج دارد. به خصوص در سال های آپارتمان نشینی و حتی اگر فضای کمی هم دارید. اگر تراس کوچک و دکوراسیون آن مد نظر شماست، در زیر کلیدهایی را برای استفاده از تزئین یک تراس کوچک پیدا خواهید کرد. با بنا مارکت همراه باشید.

دوست دارید از تراس خود برای چه کاری استفاده کنید؟

جالب است که قبل از اندیشیدن به راه حل، «چه» را که قرار است حل کنیم را در نظر می گیریم. در این مقاله ایده های مختلفی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا به اثر مورد انتظار، هر چه که باشد، برسید. اما جالب است که شما آن را واضح می دانید.

آیا می خواهید از فضای تراس خود برای مطالعه استفاده کنید؟ آیا زمان بیشتری را صرف آفتاب گرفتن می کنید؟ آیا باغبانی را دوست دارید؟

با در نظر گرفتن انتظاراتی که از بالکن خود دارید، الهام گرفتن و انتخاب از میان همه این نکات برای استفاده از تراس کوچک، آسان تر خواهد بود، آنهایی که به بهترین وجه با فضایی که می خواهید ایجاد کنید، انتخاب کنید.

نکاتی اشتباه برای استفاده حداکثری از تراس خود

مبلمانی که فضای کمی را اشغال می کند و عملکردهای متعددی دارد

برای استفاده از یک تراس کوچک و همچنین بزرگ، باید با فضای موجود بازی کنید. در این مورد فراوان نیست، بنابراین برای استفاده حداکثری از آن، بهتر است مبلمان ظریف و عمودی را با فضای ذخیره سازی خوب انتخاب کنید. ایده این است که آنها تا حد امکان فضای کمتری را اشغال می کنند، اما به شما اجازه می دهند چیزهایی را که معمولاً در آنجا قرار می دهید سازماندهی کنید.

گیاهان شما، روی دیوار یا آویزان

اگر به گیاهان علاقه دارید یا تصمیم به ایجاد یک باغ شهری کوچک دارید، حتی اگر تراس کوچکی دارید، می توانید با ابتکار خود ادامه دهید. برای صرفه جویی در فضا، او تفکر عمودی را نیز به طور موثر در این مورد اعمال می کند. اگر گیاهان در ارتفاع معینی به دیوار آویزان شده باشند یا به سمت بیرون آویزان باشند، فضای بسیار کمتری را اشغال می کنند تا بتوانید از تراس کوچک خود بهره بیشتری ببرید.

مینی باربیکیو

این هم رویایی دیگری است که اگر آن را داشته باشید، مجبور نخواهید بود آن را رها کنید. در حال حاضر مینی باربیکیو حتی با سیستم ضد دود به فروش می رسد که می توانیم به راحتی از آن در بالکن خود استفاده کنیم.

نحوه رفع کمبود جا برای صندلی

یک راه بسیار ساده برای رفع کمبود فضای نشستن در یک تراس کوچک وجود دارد. آیا پالت ها برای شما آشنا هستند؟ با این مواد می توانید آنها را با سبک و اندازه دلخواه بسازید. به صرفه ترین و خلاقانه ترین گزینه برای داشتن صندلی های منحصر به فرد متناسب با فضای ما است.

همچنین می توانید از نیمکت، چهارپایه، صندلی تاشو و غیره استفاده کنید. پیشنهادات جالب زیادی در بازار وجود دارد که با مواد خاصی برای مقاومت در برابر شرایط بیرونی ساخته شده اند.

کمی سایه

اگر می خواهید در تراس خود کمی سایه داشته باشید، یک گزینه بسیار خوب آلاچیق با سایه بان است. در صورتی که امکان نصب سایبان افقی وجود نداشته باشد، سایبان های عمودی نیز در رنگ های مختلف و کاملا محتاطانه وجود دارند که به خوبی با نما ترکیب می شوند. آنها همه کاره و ارزان هستند. یک جایگزین جالب برای ایجاد سایه.

پنهان کاری برای لذت بردن بیشتر از تراس خود

یکی از دلایلی که مردم از تراس خود لذت نمی برند به دلیل بزرگی نیست، بلکه به دلیل احساس تماشا یا تماشا شدن توسط همسایه ها است.

این یک راه حل ساده دارد. انواع محفظه ها در رابطه با اشکال، طرح ها، مواد و رنگ ها وجود دارد. فقط مهم این است که موردی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید و با آنچه می خواهید به دست آورید برای استفاده از تراس کوچکتان تناسب دارد.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *