مختصری درباره بنا مارکت:

بنا مارکت یک سامانه جذب آگهی برای رونق کسب و کار صنعت ساختمان می‌باشد. هم کار و هم کارگر، هم پروژه و هم پیمانکار میتوانند آگهی خود را در بنا مارکت ارائه نمایند.

چرا بنا مارکت؟

  1. آگهی های بنا مارکت کاملا تخصصی بوده و خارج از چهارچوب از پیش تعیین شده (فقط صنعت مرتبط با ساختمان و سازه) پیش نخواهد رفت.
  2. متقاضیان خدمات ساختمان به راحتی وارد اپلیکیشن بنا مارکت خواهند شد و از میان هزاران آگهی و با سهولت خدمات مد نظر خود را می‌یابند.
  3. دسته بندی های بنا مارکت کاملا تفکیک شده است و تمامی آگهی ها باید در دسته مشخص شده ثبت نمایند.
  4. بنا مارکت با توجه به تفکیک شهر و محله می‌باشد و میتوان به راحتی خدمات مورد نظر خود را با توجه به موقعیت مکانی انتخاب نمود.
  5. ثبت آگهی در بنا مارکت محدود به نفراتی خاص نبوده است و هر کسی میتواند خدمات مورد نظر خودش را در بنا مارکت ثبت نماید.

مزایای بنامارکت چیست؟

با توجه به اینکه این پلتفرم به صورت تخصصی بوده است و تمامی کارفرمایان و مجریان میتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند، با درج نیاز و یا ثبت خدمات خود در سامانه آگهی های بنا مارکت به نوعی به بازار هدف و مخاطب خود نزدیک خواهید شد.

در بنا مارکت دو رویکرد کلی وجود دارد:

  1. ثبت آگهی توسط کارفرمایان: برای معرفی پروژه خود تا مخاطبان بتوانند اعلام حضور نمایند و با مراجعه به محل پروژه و بازدید و یا با مشاهده مستندات، پیشنهاد قیمت داده و رزومه خود را ارسال نمایند.
  2. ثبت آگهی توسط مجریان و پیمانکاران: در این قسمت ارائه دهندگان خدمات، کارگران عزیز، پیمانکاران و تمامی افرادی که تخصص مرتبط با صنعت ساختمان دارند میتوانند نسبت به درج آگهی خود در بنا‌مارکت اقدام نمایند.

فروشنده کالا ساختمانی هستید؟

بنا مارکت برای فروشنگان مصالح و کالا ساختمانی نیز رویکرد خاصی دارد. اگر به نوعی واحد صنفی در خصوص ارائه کالا به مشتریان ساختمانی دارید، مانند تولید کنندگان کالا ساختمانی، فروشندگان مصالح و لوازم بنایی، فروشندگان تجهیزات مرتبط با صنعت ساختمان و حتی مغازه های محلی میتوانید در سامانه آگهی های بنا مارکت نسبت به درج توضیحات و معرفی واحد خود اقدام نمایید.

 

سخن مدیر درباره بنا مارکت

ما در بنا مارکت یک هدف مهم داریم و آن اینست که بتوانیم با ارائه یک سامانه واحد در صنعت ساختمان، یافتن کارفرما و مجریان (اعم از کارگران عزیز، پیمانکاران، ناظران، مدیران پروژه، شرکت های ساختمانی، دکوراسیون داخلی، ووو) را تسهیل نماییم تا بدین صورت توانسته باشیم در رونق کسب و کار مرتبط به صنعت ساختمان نقشی مثبت داشته باشیم.

نکته مهم: با توجه به اینکه ممکن است در طول زمان خدمات دهندگان نسبت به اضافه نمودن و یا کسر آیتم های خدماتی خود اقدام نمایند، زمان انقضای هر آگهی 90 روز (3 ماه) میباشد که پس از آن نیاز است نسبت تمدید آن و در صورت نیاز اصلاح آن اقدام نمایید. هدف به روز بودن آگهی ها برای مخاطبین است.

همین حالا نسبت به درج آگهی خود اقدام نمایید.